23

Saturday, June

Na wymiar meble kuchenne Poznań, Wrocław i Konin

Rozwój technologii informatycznych
 /  /  / Rozwój technologii informatycznych
Rozwój technologii informatycznych

Rozwój technologii informatycznych

Rozwój technologii informatycznych
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

rp_informatyka20.jpgWspółczesne komputery mają potężne moce obliczeniowe. Dzięki temu możemy je wykorzystywać do różnych celów, od rozrywki, po pracę. Informatyka w ciągu kilku lat poszła niesamowicie do przodu. Wyraźnie widać to na przykład po tym, gdy mamy do czynienia ze współczesnymi telefonami komórkowymi – smartfonami. W istocie są to już bardzo zaawansowane mini komputery, które mamy zawsze przy sobie. Jeszcze kilka lat temu telefony służyły nam tylko do dzwonienia i wysyłania smsów. Obecnie możemy nimi robić praktycznie wszystko. Kwestia tylko dostosowania oprogramowania.

Smartfony wydajnością dorównują komputerom sprzed kilku lat, co ma odzwierciedlenie na przykład w mobilnym graniu w tytułu, które niegdyś zachwycały nas na normalnym komputerowym sprzęcie.
Trend zwiększania wydajności nie tylko urządzeń mobilnych trwa nadal. Dzięki temu możemy podziwiać zaawansowaną grafikę komputerową, powoli zbliżającą się do realizmu, nad którą można się tylko zachwycać dzięki fantastyczności wirtualnych światów.

Ciekawe artykuły:

About the author:

Related posts
http://fotobudka-wesele-warszawa.eu/text/dobry-weterynarz-rzeszow